fbpx
×

Sıkça Sorulan Sorular

Buz Teknoloji Ürünü Buz Başlık İle İlgili Sorular

Buz Başlık tüm sağlıklı ve en son teknolojileri kapsayan %100 etkili ve test edilmiş bir cihazdır.
Bu yenilikler, piyasada bulunan diğer cihazlarda karşılaştığınız bütün hataların, yani donanımları test edilmeden piyasaya sürülen diode lazerlerin kapasitesini zorlamasından kaynaklanan tüm arızaları kapsar.

Buz Başlık bildiğiniz en iyi cihazlarla karşılaştırılabilir. Bu cihaz lazer epilasyon cihazları içinde en iyi inovasyon ödülüne sahip, medikal belgeli CE bir diode lazerdir.

Firmamız Sapphire Buz Başlık ürününün Türkiye Distribütörü’dür.

Buz Başlık ürünü fiyatını öğrenmek için iletişim numaralarımızdan 7/24 bizimle iletişime geçebilir ayrıca ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
0 (212) 212 269 32 330 (530) 468 94 03

Lazer epilasyon merkezleri, estetik cerrahları, estetik ve güzellik merkezleri, hastaneler, doktorlar, klinikler ve diğer uzmanlar kullanabilir.

Buz teknolojisinde epilasyon seansları genellikle 4-6 seans arasında değişiklik göstermektedir. Tüm vücuda uygulama süresi ortalama 35 dakika olup mevsim fark etmeksizin konforlu bir seans imkanı sağlar.
Buz Epilasyon cihazı için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buz teknolojisi ürünü Buz Başlık ile ortalama 35 dakikada tüm vücuda uygulama yapabilirsiniz. Cihazın özel tasarlanmış el başlığı ne kadar uzun çalışırsanız çalışın el ve kol kaslarının gerilmesini engelleyerek masaj konforunda muhteşem bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Buz Epilasyon cihazı için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün eğitimi için, mühendislerimiz her yenilik sonrası Madrit’te eğitildikten sonra, ülkemize gelen epilasyon cihazlarını, son kullanıma uygunluğunu kontrol ederek, epilasyon cihazı ile birlikte ürünü satın alan merkeze ulaşırlar. Daha sonra, yetkili kullanıcıya gerekli eğitim verilerek, çeşitli cilt ve kıl rengine sahip deneklerde yapılan işlemlerin, joule, atış teknikleri vb. kontrol edilerek diploma onayı verirler. Onay, firma yetkililerinin merkez yetkilisiyle, uygulama yapan kişinin doğruluğunu kontrol etmesiyle kişiye özel diploma düzenlenerek merkeze gönderilir. Bu kişi bir diğerini eğitemez… Yeni kullanıcı yine tarafımızca eğitilip eğitim sertifikasını alabilir.

Ürünü satın almak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 (212) 212 269 32 330 (530) 468 94 03
Tüm Türkiye İl ve İlçelerine ücretsiz ulaştırıyoruz. Ulaşım sırasında yaşanacak herhangi bir problem vb. durumdan tamamen firmamız sorumludur.
Tüm Türkiye İl ve İlçeleri olmak üzere yetkili servis hizmetimiz mevcuttur.
Ayrıca yetkili servis hizmetimizi garanti süresi boyunca ücretsiz sunmaktayız.

Diğer Sorular

Buz epilasyon teknolojisi vücut üzerindeki tüylerden kurtulmak için geliştirilmiş acı ve yanma hissettirmeyen yeni epilasyon teknolojisidir. Çok kısa süre içerisinde 4-6 seans olmak üzere tüm vücuda uygulanması buz epilasyonun en güzel avantajlarından birisidir.

Buz epilasyon teknolojisini eski sistem lazer epilasyon teknolojisinden ayıran en önemli özellik cihazın başlığında bulunan soğutma teknolojisi olmuştur.

Buz epilasyon teknolojisinde uygulama yapılan yerde ağrı, acı ve yanma hissi minumuma indirgenmiştir. Buz epilasyon tüm vücut bölgelerine uygulanabilmektedir.

Buz Epilasyon Yaptırmadan Önce:

  • Güneş Kremi: Epilasyon işlemi yapılacak tüm bölgelere güneş kremi sürülebilir. Koyu renkli veya hassas cilt tipleri olan bireyler için faydalı olacaktır. Kremin su geçirmez özelliği olmasına dikkat edilmelidir.
  • Herhangi bir hastalık, hormonal bozukluk ve devamlı kullanılan bir ilaç varsa epilasyonu yapacak uzmana danışmak gerekir.
  • Kadınlarda adet döneminden önce hassasiyet artacağı için seansların duruma göre ayarlanması faydalı olacaktır.
  • Deodorant yada ter önleyici herhangi bir bileşen kullanılmamasına dikkat edilmelidir.
  • Buz epilasyon işlemi sırasında soru veya şüpheleriniz varsa bu konuda mutlaka uygulayan uzmanı bilgilendirmelisiniz.
Eski lazer teknolojilerine paralel olarak önemli avantajlara sahip olan, firmamızın önermiş olduğu Sapphire Buz Başlık ürününü tercih etmeniz, bu avantajlardan en iyi şekilde faydalanmanıza olanak sağlayacaktır.
Buz Lazer adından da anlaşıldığı gibi lazer ışınları ile uygulanan epilasyon tedavisidir.

Diğer lazer epilasyon cihazlarına göre daha derine inerler ve derinde bulunan kıl köklerine daha etkin uygulama yaparak epilasyon işlemine kolaylık sağlarlar. Daha çok yüz, sırt, kol, bacak bölgelerinde etkili sonuçlar verir. Masaj rahatlığı veren diyot lazerlerin diğer bir avantajı ise tüm cilt tiplerine uygulanabiliyor olmasıdır. Lazer enerjisi ile belli bir dalga boyundaki ışık cilde hiçbir zarar vermeden kıl köküne ulaşarak etkin sonuç verir.

Tıpta önemli bir yere sahip olan buz lazer teknolojisi güvenlik açısından gayet sağlıklı olup CE ve FDA onaylı bir teknolojidir.

Buz teknolojisi her mevsim uygulanabilen acı ve ağrı hissetirmeyen epilasyon teknolojisidir. Soğutucu özelliği sayesinde ciltte kızarıklık veya tahriş rahatsızlıkları yaşanmamaktadır.
Tüm vücut bölgelerine uygulanabilmektedir.
Lazer epilasyon süreçleri bireyin fiziki özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Genellikle tedavi başlangıcında 6-8 hafta yüz bölgesinde ise 4-6 haftadır.

Buz Epilasyon seansları ise minimum 4, maksimum 6 seans sonrası sonuç vermektedir.

Lazer epilasyon konusunda farklı yorumlar yapılsa da alanında uzman estetisyen, doktor, klinik vb. tarafından yapıldığı sürece sağlığa bir zararı yoktur.
Lazer epilasyon uzman kişilerce uygulandığı sürece epilasyon sonrası iz bırakma durumu olası değildir.
Hamilelerde ilk süreçlerde lazer epilasyon işlemi önerilmemektedir. Bu süreç haricinde alanında uzmanlaşmış kişilerce yapıldığında herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.