fbpx
×

Kadın ve Erkeklerde Göğüs Bölgesi Kıllanmalarının Çözümü

Göğüs Bölgesi Kıllanmalarının Çözümü

Kadın ve Erkeklerde Göğüs Bölgesi Kıllanmalarının Çözümü

Bildiğiniz gibi, ülkemiz ve çevremizdeki ülkelerde, erkek ve kadınların kozmetik ve ayrıca rahatsız edici cilt problemlerinden biri olan aşırı kıllanma bir ergenin bile başlıca problemi olarak ortaya çıkmakta ve hemen çözüm arayışına girilmektedir.

Vücudun diğer yerlerinde bu kıllanma olabilmekle birlikte, en rahatsız edici bölgelerden başlıca göğüs bölgesi gelmektedir.

Kadınlar hepsini yok etme düşüncesi ile erkeklerin bir kısmı azaltmak için bir kısmı da tamamıyla ortadan kaldırmak üzere yola çıkar.

Bu durumların hemen çözümü de bilindiği üzere lazer epilasyon sistemleridir.
Günümüzün son teknolojisi olan Buz Başlık adlandırılan sistemler ise, lazer epilasyonun geldiği en acısız, en efektif ve en doğru buz lazer teknolojisidir.

Erkeklerde Göğüs Kıllanmaları
Kadınlarda Göğüs Kıllanmaları
Ancak, kesin çözüm isteyen hastaların başvuracağı en yeni teknoloji olan Sapphire Buz Başlık lazer, -10 derece buz başlığı, çift motor soğutması, kendi teknolojisi olan klimatik (hidrojen gazlı) başlık soğutması, 1200 W gücü, 600 A Coherent 24 K altın, 1. Sınıf diodları ile Sapphire Buz Başlıktır.
Sapphire Buz Başlık 4 ile 6 seansta kesin çözüm garantisi verirken ince veya incelmiş ancak bitirilememiş veya çok açık renk kıl tiplerinde de aynı başarıyı sağlamaktadır.

4 mevsim epilasyon, en açık veya bilinen en koyu ciltlerde de aynı sonuçların alındığı müthiş başarısıyla, Avrupa’nın en çok satan Buz Başlık epilasyon cihazı unvanını son 3 senedir korurken, Türkiye pazarında da her gün başarılarına bir yenisini eklemektedir.

Erkek Göğüs Lazer Epilasyon
Kadın Göğüs Lazer Epilasyon
Sapphire Buz Başlık lazer epilasyon cihazı, rakiplerini; erkeklerin epilasyon yaptırdıklarında aldıkları sonuçlarla da egale etmekte, rakiplerin uzun süreler uğraştığı kadınlara göre daha sert ve kalın köklü kıl yapılarında da aynı maksimum başarıyı garanti etmektedir. Üstelik ütüleme çalışan bir cihaza göre, tekli, ikili, üçlü ve seri atış teknolojisi ile çok kısa süren, hiçbir yan etkisi olmayan seanslarla başarısına başarı katmaktadır.

Kadınlar da ise bu işlem kıllanmanın daha az olduğu düşünülürse çok daha kolay olmakta, Sapphire Buz Başlıkla göğüs ve göğüs ucu kıllanmaları, aynı başarıyla bitirilmektedir.

Buz Lazer Cihazı

Konu hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?