fbpx
×

Erkeklerde Baş ve Boyun Bölgesi Epilasyonu

Erkeklerde Baş ve Boyun Lazer Epilasyon

Erkeklerde Bacak Epilasyonu

Kadınların yüz, boyun, favori, alın, yanak, ense vb. tüylenmeler için yaptırdığı lazer epilasyon, artık erkekler tarafından da kullanılır hale gelirken, sizlere bu konuda da biraz bilgi aktaralım istedik.

Kadınlar estetik kaygı ile ve istenmeyen tüyleri yok etme düşüncesi ile erkeklerin bir kısmı bazen estetik bazen de sadece azaltmak için, erkeklerin diğer bir kısmı da estetik kaygıyla tamamıyla ortadan kaldırmak üzere yola çıkar.
Bu durumların kalıcı çözümü de bilindiği üzere lazer epilasyon sistemleridir.

Günümüzün son teknolojisi olan buz lazer olarak adlandırılan sistemler ise, lazer epilasyonun geldiği en acısız, en efektif ve en doğru sistemleridir.

Kesin ve istediklerini başaracak cihaz isteyen hastaların başvuracağı en yeni teknoloji olan Sapphire Buz Başlık lazer, -10 derece buz başlığı, çift motor soğutması, kendi teknolojisi olan klimatik (hidrojen gazlı) başlık soğutması, 1200 W gücü, 600 A Coherent 24 K altın, 1. Sınıf diodları ile Sapphire Buz Başlıktır.

Sapphire Buz Başlık 4 ile 6 seansta kesin çözüm garantisi verirken ince veya incelmiş ancak bitirilememiş veya çok açık renk kıl tiplerinde de aynı başarıyı sağlamaktadır.

4 mevsim epilasyon, en açık veya bilinen en koyu ciltlerde de aynı sonuçların alındığı müthiş başarısıyla, Avrupa’nın en çok satan Buz Başlık epilasyon cihazı unvanını son 3 senedir korurken, Türkiye pazarında da her gün başarılarına bir yenisini eklemektedir.

Sapphire Buz Başlık, rakiplerini; erkeklerin epilasyon yaptırdıklarında aldıkları sonuçlarla da egale etmekte, rakiplerin uzun süreler uğraştığı kadınlara göre daha sert ve kalın köklü kıl yapılarında da aynı maksimum başarıyı garanti etmektedir. Üstelik ütüleme çalışan bir cihaza göre, tekli, ikili, üçlü ve seri atış teknolojisi ile çok kısa süren, hiçbir yan etkisi olmayan seanslarla başarısına başarı katmaktadır.

Erkek Bas Lazer Epilasyon
Erkeklerde Boyun Lazer Epilasyon
Sapphire Buz Başlık 4 ile 6 seansta kesin çözüm garantisi verirken ince veya incelmiş ancak bitirilememiş veya çok açık renk kıl tiplerinde de aynı başarıyı sağlamaktadır. 4 mevsim epilasyon, en açık veya bilinen en koyu ciltlerde de aynı sonuçların alındığı müthiş başarısıyla, Avrupa’nın en çok satan Buz Başlık epilasyon cihazı unvanını son 3 senedir korurken, Türkiye pazarında da her gün başarılarına bir yenisini eklemektedir.

Sapphire Buz Başlık, rakiplerini; erkeklerin epilasyon yaptırdıklarında aldıkları sonuçlarla da egale etmekte, rakiplerin uzun süreler uğraştığı, kadınlara göre daha sert ve kalın köklü kıl yapılarında da aynı maksimum başarıyı garanti etmektedir. Üstelik ütüleme çalışan bir cihaza göre, tekli, ikili, üçlü ve seri atış teknolojisi ile çok kısa süren, hiçbir yan etkisi olmayan seanslarla başarısına başarı katmaktadır.

Erkeklerde Boyun Bölgesi Lazer Epilasyon
Baş ve Boyun Bölgesi Lazer Epilasyon
Kadınlar da ise bu işlemlerdeki kıllanmanın daha az veya daha az sert kıllar olduğu düşünülürse çok daha kolay olmakta, Sapphire Buz Başlıkla yüz, boyun, favori, alın, yanak, kulak, ense vb tüylenmeler veya kıllanmalar, aynı başarıyla bitirilmektedir.

Yüz bölgesinde bulunan tüy ve kıllar genetik yatkınlık, hormon sorunları ve cilt yapısı gereği oluşmaktadır. Özellikle erkekler yapısal nedenlerden dolayı kıllı bir vücuda ve hatta yüze sahiplerdir. Erkeklerde doğal olarak bulunan tüyler, testesteron hormonu ile kalınlaşarak kıla dönüşür. Bu doğal süreçte bazı erkeklerde aşırı tüylenme gözlenebilmektedir. Bu durumda sakal üstü, yanak ve boyun bölgesinde oldukça fazla kıl oluşabilmektedir. Yüz bölgesinde oluşan tüy ve kıllar günümüzde Buz Lazer ile kesin olarak çözüme kavuşmaktadır. Kısa sürede istenmeyen tüylerden lazer epilasyonla kurtulabilirsiniz!

Günümüzde en etkili yöntem lazer epilasyondur. Yüz bölgesinde de lazer epilasyon oldukça etkili olup, uygulama özen ve hassasiyet gerektirmektedir. Yüz bölgesi gün ışığına çevre kirliliğine maruz kaldığından ve hassas bir bölge olduğundan dolayı lazer epilasyon uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Buz lazer acı ve ağrı hissi olmadan ve yüzde kızarıklık, yanma riskleri olmadan uygulanan etkili bir epilasyon yöntemidir.

Buz lazer etkin dozlarda uygulanabilir ve soğutucu başlığı sayesinde ciltte leke ve kızarıklığa yol açmaz, yanak, sakal üstü ve boyun bölgelerine güvenle uygulanabilmektedir.

Buz Lazer Cihazı

Konu hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?