fbpx
×

Erkeklerde Bacak Lazer Epilasyon İşlemi

Erkeklerde Baş ve Boyun Lazer Epilasyon

Erkeklerde Bacak Epilasyonu

Nüfus artışı, teknolojinin hızla gelişmesi, birtakım cihazlara kolay ulaşılması, basında yer alan bu tür kozmetik haberlerin yaygınlaşması vb. nedenlerle metropollerde ki erkekler de kendilerine daha fazla ihtimam gösterir hale gelerek; veya yüzme, vücut güzelleştirme vb. sporların, dolayısıyla sporcuların ihtiyacı olan nedenlerle bacaklarına epilasyon yaptırmaya başlamıştır.

Günümüzün son teknolojisi olan Buz Başlık veya buz lazer olarak adlandırılan sistem, lazer epilasyonun geldiği en acısız, en efektif ve en doğru sistemlerdir.

Sağlıklı bir epilasyon işlemi için tercih edilen epilasyon teknolojisi ve cihazı önem arz etmektedir. Ağrısız ve acısız epilasyon işlemi için Sapphire Depilice® Buz Başlık öneriyoruz.

Kesin ve istediklerini başaracak cihaz isteyen erkek hastaların da başvuracağı en yeni teknoloji olan Sapphire Buz Başlık Lazer, -10 derece buz başlığı, çift motor soğutması, kendi teknolojisi olan klimatik (hidrojen gazlı) başlık soğutması, 1200 W gücü, 600 A Coherent 24 K altın, 1. Sınıf diodları ile Sapphire Buz Başlıktır.

Erkek Bacak Epilasyon
Erkek Bacak Lazer Epilasyon
Sapphire Buz Başlık 4 ile 6 seansta kesin çözüm garantisi verirken ince veya incelmiş ancak bitirilememiş veya çok açık renk kıl tiplerinde de aynı başarıyı sağlamaktadır. 4 mevsim epilasyon, en açık veya bilinen en koyu ciltlerde de aynı sonuçların alındığı müthiş başarısıyla, Avrupa’nın en çok satan Buz Başlık epilasyon cihazı unvanını son 3 senedir korurken, Türkiye pazarında da her gün başarılarına bir yenisini eklemektedir.

Sapphire Buz Başlık, rakiplerini; erkeklerin epilasyon yaptırdıklarında aldıkları sonuçlarla da egale etmekte, rakiplerin uzun süreler uğraştığı, kadınlara göre daha sert ve kalın köklü kıl yapılarında da aynı maksimum başarıyı garanti etmektedir. Üstelik ütüleme çalışan bir cihaza göre, tekli, ikili, üçlü ve seri atış teknolojisi ile çok kısa süren, hiçbir yan etkisi olmayan seanslarla başarısına başarı katmaktadır.

Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon
Bacak Lazer Epilasyon Fiyatı

Erkekler arasındaki araştırmada bacak kıllarından kurtulmak başta gelmektedir. Erkekleri en çok rahatsız eden bölgelerden biri olan bacaklardaki kıllar, Sapphire Buz Başlık teknolojisi ile sizleri yine aynı seans sayısında rahata kavuşturur.

Yaza girmeden yaptırılması tavsiye edilmektedir…

Buz Lazer Cihazı

Konu hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?