fbpx
×

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer, yeni nesil lazer epilasyon teknolojisi olup lazer epilasyon işlemleri sırasında acı, ağrı ve zaman kaybını ortadan kaldıran bir teknolojidir. Eski lazer epilasyon sistemlerine göre bir çok avantaja sahip olan Buz Lazer teknolojisi lazer epilasyon uygulamalarının en hızlı ve en acısız olanı olarak bilinmekte olup epilasyon uygulamalarında muhteşem kolaylıklar sağlamaya ve hızla yayılmaya devam etmektedir.

Buz Lazer Cihazları ile uygulanan epilasyon işlemi cihazların başlığında bulunan Buz Başlık -10 dereceye kadar soğuyarak acı ve yanma hissiyatını en aza indirmektedir. “-10 Dereceye kadar soğuyabilen piyasadaki tek cihaz Sapphire Buz Başlık’tır.”

Eski tip lazer epilasyon cihazlarında yaşanan zaman sıkıntıları en aza indirilmiş olup, Buz Lazer Cihazları ile 35 dakikalık bir süreçte komple vücut uygulaması en pratik ve sağlıklı şekilde yapılmaktadır. Bu teknoloji ile beraber epilasyon seans sayıları da azalmış olup 4-6 seans arasında sonuç alabilmek mümkün hale gelmiştir.

Buz Lazer
Buz Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Uygulamalarının En Güvenilir Hali Buz Lazer!

Buz Lazer Epilasyon ile genital bölge, bacak, koltuk altı, erkek göğüs ve sırt gibi bölgelerde acısız ve ağrısız lazer epilasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kaş arası, kulak gibi bölgelere de uygulama yapmak mümkündür. Eski tip lazer epilasyon sistemlerinde kıl tipleri ve ten rengi önem arz etmekteydi. Her ten rengi, lazer epilasyon işlemlerini kabul etmemekle beraber epilasyon sonrası bölgelerde yanık izleri oluşuyordu. Daha çok koyu esmer cilt tiplerinde bu tarz problemler görülebiliyordu. Fakat Buz Lazer teknolojisi ile birlikte tüm cilt tiplerine gereken uyum sağlanarak lazer epilasyon uygulamaları sağlıklı sonuçlara ulaştırılmıştır.

İnce tüylü kıl tiplerine sahip olan bireylerde de epilasyon işlemi bir hayli zorlu olmaktaydı. Fakat yeni buz teknolojisi ile birlikte bu problemde ortadan kaldırılmıştır.

Buz Lazer Cihazı
Buz Başlık

Buz Lazer Hangi Cihazla Uygulanabilir?

En sağlıklı buz lazer uygulaması, piyasadaki -10 derece soğuyabilen tek cihaz olan ve Avrupa’da İnovasyon ödülüne layık görülmüş Sapphire firmasının Ls-1200 Buz Başlık cihazı ile uygulanabilir. Piyasadaki diğer rakip cihazlara göre ciddi artıları bulunan cihaz İspanyol ve Alman mühendislerin uzun araştırma ve çalışmaları sonucu ortaya çıkmıştır.

2015, 2016, 2017, 2018 yıllarında Avrupa’da en iyi lazer epilasyon cihazı ödülü almıştır.

Türkiye piyasasına yeni girmesine rağmen bir çok iş merkezine muhteşem çözümler sunarak müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Buz Lazer Cihazının Diğer Avantajları (Sapphire Ls-1200 Buz Başlık)

  • İçinde bulunan hi-tech soğutma ünitesi başlığın -10 dereceye kadar soğuma imkanı sağlayarak uygulama esnasında acı ve ağrı hissettirmez.
  • Cihazın diğer güzel bir özelliği isteğe bağlı uzaktan bağlantısı ile istatistikleri, seansları ve toplam yıllık kullanımları kayıt altına alır. Bunlara ek olarak Buz Lazer Cihazı daha ileri ve ne istediğini bilen kullanıcılar için kullanım ayarlarını kontrol etme imkanı sunar.
  • Cihaz üzerindeki 10 inç LCD dokumantik ekran üzerinde bir çok ayarı barındırmakta olup kullanıcı deneyimini ve kolaylığını yaşatmaktadır.
  • Cihaz başlığındaki ergonomik yapı çok uzun süreler çalışılsa da el ve kol kaslarını yormadan uygulama yapmaya olanak sağlıyor.
  • Erişimi zor olan bölgelerde dahi epilasyon işlemini kolaylaştırır.
  • Seri uygulama ile tüm bölgelere kesintisiz ve hızlı bir şekilde uygulama imkanı sağlar.
  • Etkileyici performansı sayesinde güç kayıplarına yol açmadan problemsiz şekilde uygulama imkanı sağlar.
  • Eşi benzeri piyasada görülmeyen 1200W 200A özelliklerine sahip olmakla beraber enerjisini kıl köküne hiçbir güç kaybı olmadan gönderir. Bu sayede enerji kaybı oluşturan atış aralarındaki yükleme ve boşalma zamanlarını yok edecek kadar azaltır.

Buz Lazer Cihazı Hakkında Sorulanlar

Buz Lazer Cihazını nasıl satın alabilirim?
Buz Lazer Cihazı Buz Başlığı satın almak için bizi telefon numaramızdan arayabilir veya iletişim sayfamızdaki formdan telefon numaranızı bırakırsanız müşteri temsilcimiz sizi arayacaktır.

Buz Lazer Cihazı’nın garanti süresi ne kadar?
Cihaz garantisi Sapphire firması sorumluluğunda olup 2 yıl garanti süresi bulunmakta ve bu süreç boyunca cihazın yetkili servis hizmeti Prime Medikal firmamız tarafından ücretsiz sağlanmaktadır.

Buz Lazer Cihazını kullanımını nasıl öğrenebilirim?
Buz Başlığı satın alan müşterilerimize cihaz eğitimini birebir ücretsiz sağlamakla beraber eğitim alan kişiye Sapphire cihaz üreticisinin sağlamış olduğu eğitim sertifikası verilmektedir.

Buz Lazer Cihazı’nı satın aldıktan sonra bize nasıl ulaşıyor?
Türkiye’nin diğer ucunda da olsanız cihazın taşıması firmamız Prime Medikal sorumluluğunda olup ücretsiz taşıma işlemi gerçekleştirilecektir.

Cihazın yetkili servisi var mı?
Firmamız Prime Medikal Sapphire Ls-1200 Buz Başlık cihazının Türkiye distribütörüdür. Yetkili servis hizmetimiz 7/24 bulunmakta olup Türkiye’nin her yerine hizmetimiz ulaşmaktadır.

Buz Lazer Cihazı

Konu hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?