fbpx
×

Buz Lazer Cihazı

Buz Lazer Cihazı

Buz Lazer Cihazı ve Buz Lazer Teknolojisi

Lazer epilasyon cihazlarının herkese uyum sağlamaması uygulama yaptıran bireylerin vücutlarında acı ve ağrı gibi durumlar oluşturmasının üzerine en yeni teknoloji olan buz lazer teknolojisi ile birlikte buz lazer cihazları piyasaya sürülmüştür.

Buz Lazer Cihazı’nın diğer lazer epilasyon cihazlarına nazaran bir çok artısı bulunmaktadır. Öncelikli olarak yüksek soğutma özelliği sayesinde acı ve ağrı gibi hisleri en aza indirerek konforlu bir epilasyon uygulaması sağlaması.

Diğer bir özelliği açık ve ince tüylere kökten çözüm üretmesi. Eski teknolojiler açık renkli ve ince tüyler üzerinde etkili olmamaktaydı fakat buz lazer cihazlarının çıkması ile birlikte bu sorun çözülmüştür. Eski teknoloji cihazlarda koyu ten rengine sahip bireylerde sonuç almak zorlaşırken buz lazer cihazı teknolojisi ile birlikte esmer ten rengine sahip olan bireylerde artık lazer epilasyon işlemini en sağlıklı şekilde yaptırıyorlar.

Eski teknoloji epilasyon cihazlarında bikini bölgesindeki uygulamalar hayli acılı olurken Buz Lazer teknolojisi cihazlarında genital bölge lazer epilasyon işlemleri acısız ve ağrısız şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Buz Lazer Cihazları ile birlikte epilasyon uygulamaları süreçleride bir hayli kısaltılmış olup mükemmel sonuçlu uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Buz Lazer Cihazları
Lazer Epilasyon Cihazları

En İyi Buz Lazer Cihazı Sapphire Buz Başlık

Alman ve İspanyol teknolojisi üretimi olan Buz Lazer Cihazı Avrupa’da 2015, 2016, 2017 en iyi lazer epilasyon cihazı seçilerek inovasyon ödülü almıştır. Estetik ve Güzellik Merkezleri başta olmak üzere ülkemizde de hızlıca yayılan buz lazer cihazı bir çok uzmanın işini en kolay ve doğru şekilde yapmasına olanak sağlayarak en iyi lazer epilasyon cihazları kategorisinde yerini almıştır. Medikal ve Kozmetik CE belgesine sahip %100 etkili test edilmiş bir cihazdır.

Buz Lazer Cihazı’mız diğer buz lazer cihazlarına göre daha güçlü ve ergonomik yapıya sahip olup 1200 W 200 A gücündedir. 10 inç dokunmatik LCD ekranı ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Diğer cihazlara göre daha avantajlı özelliklere sahip cihaz etkili atış niteliklerine sahip olup 15 ve 30 milisaniyede kullanılan kısa atış teknolojisi ile çalışır. Ergonomisi ve özel tasarlanmış buz başlık sayesinde ne kadar uzun çalışırsanız çalışın, el ve kol kaslarınızın gerilmesini engelleyerek konforlu bir uygulamalar yapmanızı sağlar. Lazer epilasyon işleminin süresini oldukça kısaltan ve 35 dakika gibi bir sürede tüm vücuda uygulama yapabilen Buz Lazer Cihazı Sapphire Buz Başlık mükemmel sonuçlar veriyor.

En İyi Lazer Epilasyon Cihazı
Buz Lazer Makinaları

Neden Buz Lazer Cihazı “Sapphire Buz Başlığı” Tercih Etmeliyim?

Sapphire Buz Başlık piyasadaki buz lazer cihazlarından ayrı olarak Avrupa orjinali bir cihazdır. Nasıl bir ortamda üretiliyor ve ne tür uygulamalar yapılıyor sitemizdeki video galerisinden veya youtube kanalımızdan videoları izleyebilirsiniz.

Firmamız Prime Medikal Sapphire Buz Başlık cihazının Türkiye Distribütörü olup cihazı kullanan müşterilerimize ücretsiz cihaz eğitimi ve eğitim sertifikası, ücretsiz taşıma hizmeti ve garanti süresi boyunca Türkiye’nin her yerine ücretsiz yetkili servis hizmeti vermektedir.

Buz Lazer Makinesi

Konu hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?