fbpx
×

Avrupa’nın En Gözde Lazer Epilasyon Teknolojisi! Buz Başlık!

-10 derece soğutması ile acısız ve ağrısız lazer epilasyon teknoloji ürünü ile tanışın. 35 dakikada komple vücut uygulaması yapan Avrupa’da en çok satılan, teknoloji ödüllü lazer epilasyon cihazı.

 • En Çok Satan Ürün
 • En İyi İnovasyon Ödülü
 • CE Belgeli Diode Lazer
Buz Başlık

En hızlı, acısız ve ağrısız buz tutan epilasyon cihazı!

Yenilikçi Teknoloji Güçlü Performans Ürünü Buz Başlık

Sapphire Buz Başlık ürünü tüm sağlıklı ve en son teklolojileri kapsayan %100 etkili ve test edilmiş bir cihazdır. Buz Başlık lazer epilasyon cihazları içinde en iyi inovasyon ödülüne sahip, medikal belgeli, CE bir diode lazerdir.

Sapphire Buz Başlık

Eşsiz teknoloji ile 1200W 200A gücündedir.

Enerjisini kıl köküne hiçbir güç kaybı olmadan göndermek üzere, kendine ait ödüllü sistemi ile, kondansatörü devre dışı bırakılmıştır.

Bu sayede enerji kaybı oluşturan atış aralarındaki yükleme ve boşaltma zamanları neredeyse yok denecek kadar azaltılmıştır.

Buz Başlık

Buz Lazer

Özel Tasarlanmış El Başlığı

Ergonomisi özel tasarlanmış bu başlık sayesinde ne kadar uzun çalışırsanız çalışın, kullandığınız bu başlık, el ve kol kaslarınızın gerilmesini engellemek üzere üretilmiştir.

Sapphire Buz Başlık, 6 adet her biri 200 watt gücünde Almanya’da üretilen en kaliteli diodeler ile İspanyol teknolojisinin birleşimidir.

Yeni ve yüksek bir piramidi andıran gövdesinden yüksekteki ucu sayesinde ulaşılamayan bölgelerde de çok kolay çalışabilme imkanı sağlamaktadır.

-10 Dereceye Kadar Soğutabilme Özelliği

İçerisindeki hi-tech soğutma ünitesi, başlığınızın -10 dereceye kadar kullanma derecesini aynı şekilde koruma imkanı sağlayarak hastalarınızın acı hissetmeden konforlu bir uygulama ile son derece mutlu olmasını sağlayacaktır.

10 inç dokunmatik LCD ekrana sahip Sapphire daha kapsamlı fototipleri tedavi etmek için ayarlanabilir.

İsteğe bağlı olan uzaktan bağlantısı ile istatikleri, seansları ve toplam yıllık kullanımları kayıt altına alır. Bunlara ek olarak Sapphire Buz Başlık, daha ileri ve ne istediğini bilen kullanıcılar için kullanım ayarlarını kontrol etme imkanı sağlar.

Buz Epilasyon
Lazer Epilasyon Cihazı

İlk Uygulamadan İtibaren Gözle Görülebilen Sonuçlar

Buz Başlık, 15 ve 30 milisaniyede kullanılan kısa atış teknolojisi ile çalışır. Bu süreler kıl köklerindeki en iyi termal etkiyi sağlayarak kökleri yok etmek için en uygun zamanlamadır.

Lazer epilasyon cihazı 10 inç dokunmatik LCD ekrana sahip Buz Başlık daha kapsamlı fototipleri tedavi etmek için ayarlanabilir.

Etkisi aynı olmakla beraber yüksek melamin yoğunluğu olan ciltler için aşağıdaki skalada gösterilen (4,5,6 Fitzpatrick ciltleri için) seans sayısını artırmak gerekebilir.

Bu tip hastalarda 100-400 milisaniyelik uzun atış modlarını kullanmak daha doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Diode Lazer

Cihaz Eğitimi

Sapphire olarak Buz Başlık cihazını satın alan müşterilerimize işyerlerinde lazer epilasyon cihazı ile ilgili eğitimi ücretsiz şekilde sunuyoruz.

Buz Lazer Fiyatı

Yetkili Servis

Buz Başlık teknolojisini kullanan tüm müşterilerimize Türkiye’nin her bölgesinde 7/24 yerinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Buz Lazer Eğitimi

Ücretsiz Taşıma

Türkiye’nin tüm bölgelerine ürünü ücretsiz taşıyor ve teslimatını yapıyoruz. Ürün firmamız Sapphire sorumluluğundadır.

Buz Lazer Cihazı – Sapphire Buz Başlık

Alman ve İspanyol teknolojisi üretimi olan Buz Lazer Cihazı 2015, 2016, 2017 en iyi lazer epilasyon cihazı seçilmiştir. Estetik ve Güzellik Merkezleri başta olmak üzere ülkemizde de hızlıca yayılan cihaz bir çok uzmanın işini en kolay ve doğru şekilde yapmasına olanak sağlayarak en iyi lazer epilasyon cihazı kategorisinde yerini almıştır. Firmamız Prime Medikal Sapphire Buz Başlık cihazının Türkiye Distribütörü olup cihazı kullanan müşterilerimize ücretsiz cihaz eğitimi ve eğitim sertifikası, ücretsiz taşıma hizmeti ve garanti süresi boyunca Türkiye’nin her yerine ücretsiz yetkili servis hizmeti vermektedir. Buz Lazer Cihazı’mız diğer buz lazer cihazlarına göre çok güçlü ve atış sayısı tamamıyla diğer cihazlardan daha etkilidir.

Ödüllü Lazer Epilasyon Teknolojisi

2018’in en çok satan yüksek performanslı diyot lazer epilasyon cihazı.
Ürünü İncele

Buz Teknolojisi İle Acısız ve Konforlu Bir Tedavi Süreci

Buz Teknolojisi İle Acısız ve Konforlu Bir Tedavi Süreci

 • Kullanım Eğitimi

  Buz Başlık satın alan müşterilerimize Sapphire olarak ürün eğitimini ücretsiz olarak sunmaktayız.

 • Yetkili Servis

  Yetkili servis hizmetini Türkiye’nin tüm bölgelerine ücretsiz olarak sağlamaktayız.

 • Kişiye Özel Sertifika

  Eğitim verilen kişiye özel Sapphire tarafından eğitim sertifikası verilmektedir.

 • Taşıma / Transfer

  Lazer epilasyon cihazının taşınması ve teslimi Sapphire sorumluluğunda olup tamamen ücretsizdir.

Kullanıcı Yorumları

Buz Epilasyon Nedir?

Sıkça Sorulan Sorular

Buz Başlık tüm saglıklı ve en son teknolojileri kapsayan %100 etkili ve test edilmiş bir cihazdır. Bu yenilikler, piyasada bulunan diğer cihazlarda karşılaştığınız bütün hataların, yani donanımları test edilmeden piyasaya sürülen diode lazerlerin kapasitesini zorlamasından kaynaklanan tüm arızaları kapsar. Buz Başlık bildiğiniz en iyi cihazlarla karşılaştırılabilir. Bu cihaz lazer epilasyon cihazları içinde en iyi inovasyon ödülüne sahip, medikal belgeli CE bir diode lazerdir.
Lazer epilasyon merkezleri, estetik ve güzellik merkezleri, hastaneler, doktorlar, klinikler ve diğer güzellik salonları kullanmaktadır.
Tüm Türkiye İl ve İlçelerine ücretsiz ulaştırıyoruz. Ulaşım sırasında yaşanacak herhangi bir problem vb. durumdan tamamen firmamız sorumludur.
Ürünü satın almak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
0 (212) 212 269 32 330 (530) 468 94 03